Loading...
  1. Dismiss Notice
  2. Dismiss Notice
  3. Dismiss Notice
  4. If this is your first visit, you may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Pomoc dla Newbie

Discussion in 'Polish' started by Arazziel, Mar 28, 2017.

  1. Arazziel

    Arazziel New Member

    Joined:
    Mar 28, 2017
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    1
    Siemka.

    Kilka lat temu grałem w Aiona SM 30+ lvl. Teraz chętnie zagrałbym na tym Privie Gladiatorem, ale mam problem w ogarnięciu skilli... Jest ich po prostu za dużo i gdyby ktoś powiedział, których należy używać do zwykłego bicia było by miło.
     
  2. Kizumii

    Kizumii Indomitable. Forum Legend

    Joined:
    Jan 24, 2017
    Messages:
    334
    Likes Received:
    893
    Trophy Points:
    358
    Witaj,

    Na którym serverze grasz/planujesz grać?
     
  3. Arazziel

    Arazziel New Member

    Joined:
    Mar 28, 2017
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    1
    Założyłem postać na Lumiel, ale leśli na Siel jest lepiej to nie widzę przeszkód tam zagrać ;)
     
  4. Kizumii

    Kizumii Indomitable. Forum Legend

    Joined:
    Jan 24, 2017
    Messages:
    334
    Likes Received:
    893
    Trophy Points:
    358
    O, świetnie. Dziś wieczorem będę online, więc na pewno się do Ciebie odezwę. Jaki masz nick w grze?
     
  5. Arazziel

    Arazziel New Member

    Joined:
    Mar 28, 2017
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    1
    Ayasahi, o której tak mniej więcej będziesz online ?
     
  6. Kizumii

    Kizumii Indomitable. Forum Legend

    Joined:
    Jan 24, 2017
    Messages:
    334
    Likes Received:
    893
    Trophy Points:
    358
    Myślę, że około 18/19, moze wcześniej. Do tego czasu możesz zbierać paczki w Ilumie, małe Treasure Box'y, w których znajdziesz gwiazdki do podniesienia poziomu, kamienie do ulepszania setu i akcesorii, cukierki, arcade token. Większe, złote zawierają skiny z instancji Eternal Bastion, augument, paczki z broken stigmami, których z reguły się nie podnosi, skrzynki z relikwiami, których i tak nie można wymienić, znajdziesz w nich jeszcze skrzynię z kamieniami, które możesz włożyć w set.
    Upewnij się, że masz ściągniętego najnowszego item.pak,'a. Jeżeli nie - tutaj masz link. Postępuj zgodnie z instrukcją i wszystko powinno elegancko działać.

    Obecnie najlepszy sety i bronie dostępne w grze, to Arbiter/Suzerain - Asmodian, lub Proctor /Principal - Elyos.
    Na Lumielu, zarówno jak i na Sielu jest pełen dostęp do wszystkich stigm, tzn. nie musisz żadnych zakładać, wszystkie masz już automatycznie (klawisz K).
    Ewentualnie, możesz zerknąć jeszcze na poradnik dla początkujących.

    Jeżeli potrzebujesz na chwilę obecną pomocy, która nie wymaga mojej obecności w grze - możesz śmiało napisać do mnie wiadomość na forum.
     

Share This Page