Loading...
  1. Dismiss Notice
  2. Dismiss Notice
  3. Dismiss Notice
  4. If this is your first visit, you may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Kliens error

Discussion in 'Hungarian' started by Chykai, Jun 12, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Chykai

    Chykai New Member

    Joined:
    Mar 6, 2012
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    151
    Hello! Mielőtt a fő error topichoz fordulnék, gondoltam itt próbálok szerencsét.
    A problémám, hogy letöltöttem torrentről a gamez aion klienst és beraktam az item packet is, majd a játék egyik accomon (asmo) a champ selectben kidob; másik accon (ely) pedig 3-4 perc után vagy akár 10 perc után, változó. Semmilyen error szöveget nem ír ki csak, hogy a kliens működése leállt, windows próbál megoldát keresni, majd putty. Próbáltam megoldást keresni az error topicban, de nem találtam sehol hasonló problémát :S Remélem, hogy csak félrenéztem (mert akkor van rá megoldás).
    Nem tudom, hogy számít-e az, hogy az Asmo acc-on még vegyesek a karakterek, mert mindkettő nagyon régi már (abból a korból való, mikor lehetett vegyíteni őket) és pár napja gondoltam, hogy jó lenne újrakezdeni aiont. De nem hinném, hogy ennek a kliens működését befolyásolni kellene.

    Üdv: Sel

    (jav.: Ah! Sajnálom, az thittem a magyarba postoltam, nem szoktam túl sokat forumozni és köszönöm! )
     
    Last edited: Jun 12, 2015
  2. Illusions

    Illusions ß̫͒̃ڻᶇٴᶇٴŷ̪ Ķ̫͌ńĭģĥŧ̝̜᷈ Forum Legend

    Joined:
    Dec 28, 2013
    Messages:
    1,079
    Likes Received:
    1,567
    Trophy Points:
    378
    Location:
    London
    Hello,

    At tettem a thread-et a magyar reszlegre. Tobbre jutunk ha itt lesz. Meg kerdezem a tobbi staff membert es meg beszeljuk mi lehet mivel nem vagyon teljesen biztos de szerintem csak egy sima geodata error mint maskor. Irok hamarosan.
     
    Chykai likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page