Loading...
  1. Dismiss Notice
  2. Dismiss Notice
  3. Dismiss Notice
  4. If this is your first visit, you may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Survey Bug

Discussion in 'Hungarian' started by mdnorbee, Jan 22, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mdnorbee

    mdnorbee New Member

    Joined:
    Jan 10, 2016
    Messages:
    11
    Likes Received:
    1
    Trophy Points:
    258
    Location:
    In Balaur Heart
    Helló kedves magyar Gamez közösség! Egy kis hibám van a játékba, mégpedig a Survey iconnal, ugyanis dobja be az éppen aktuális "Event"-et PVP-t vagy épp ami van :) Mi erre a bugra a megoldás ? (.fix parancsot már próbáltam de azt vettem észre egyik karimnál se jön elő)
     
  2. Kessie

    Kessie alis volat propriis Forum Legend

    Joined:
    Mar 31, 2012
    Messages:
    4,165
    Likes Received:
    5,401
    Trophy Points:
    538
    Location:
    London
    Szió!

    Én nem pontosan értem egyelőre mit értesz a "Survey icon" alatt, talán a kérdőjeles iconokat, amik különböző dolgokról oktatják az új játékosokat?
    Vagy éppen amikor a különböző questeket sorolja fel egymás alá? Ugyanis annak az a dolga, hogy mutassa őket.
    Amúgy pedig .fix-et arra használjuk, ha netántán az egyik karakterünk annyira lefagyott játékban, hogy nem tudunk visszalépni vele, viszont másik karakterekkel be tudunk lépni.
    Ebben az esetben szoktuk azt csinálni, hogy belépünk egy másik karival ugyanarról az accountról, és azt írjuk: ".fix" és annak a karinak a nevét, amelyik bugos.
    De itt nem ez a helyzet, ezért nem történt semmi.
    Szóval esetleg ha egy képpel tudnál szolgálni mit értesz ez a "bug" alatt az nagyon segítene.
     
    mdnorbee likes this.
  3. mdnorbee

    mdnorbee New Member

    Joined:
    Jan 10, 2016
    Messages:
    11
    Likes Received:
    1
    Trophy Points:
    258
    Location:
    In Balaur Heart
    kaion_white_day_2014_survey1.jpg
    Ő rá gondoltam, nem jön elő nem látom a képernyőmőn, így sajnos nem tudok csatlakozni az aktuális pvp-re amit időnként előhozna, barátom accountján láttam, és fura volt hogy nálam nem jelenig meg :/
     
  4. Kessie

    Kessie alis volat propriis Forum Legend

    Joined:
    Mar 31, 2012
    Messages:
    4,165
    Likes Received:
    5,401
    Trophy Points:
    538
    Location:
    London
    A rifteken keresztül érdemes csatlakozni az eventekre. Ha asmo vagy Pandaemoniumban, ha pedig Ely, akkor Sanctumban találod ezeket a piros rifteket, amiken keresztül jelentkezhetsz az eventekre.
    Minden órában pontosan van egy 1v1 Event (5 percig van fent a rift)
    Minden 2. óra 10. percében (Magyarországon ez a páros órákat érinti) van egy másik event (pl. 1v1, Auto Group 2v2/3v3/2v2v2v2/3v3v3 stb.).
    Auto group event az azt jelenti, hogy automatikusan miután X-Y számú játékos jelentkezett már, portolva lesznek a játékosok, és egy "random" grouptársad lesz a harc alatt, akivel érdemes lesz együttműködnöd a győzelem érdekében. Ez a rift is 5 perc erejéig van fent.
    Ezenkívül minden óra 30. percében lehet jelentkezni egy hasonló eventre (5 játékos részére), akik közül csak egy ember nyerhet, de azért 3/20/50/250 creditet kell "fizetni" és 20/100/2500 creditet lehet nyerni.
     
    mdnorbee likes this.
  5. mdnorbee

    mdnorbee New Member

    Joined:
    Jan 10, 2016
    Messages:
    11
    Likes Received:
    1
    Trophy Points:
    258
    Location:
    In Balaur Heart
    Köszönöm a választ nagyon kielégítő! Még egy kérdésem lenne, magyar idő szerint mikor elérhető az Aréna? (Arena of Discipline)
     
  6. Kessie

    Kessie alis volat propriis Forum Legend

    Joined:
    Mar 31, 2012
    Messages:
    4,165
    Likes Received:
    5,401
    Trophy Points:
    538
    Location:
    London
    Délután 5-7 óra között van nyitva, hétvégenként pedig 6-8 között, amennyire tudom.
     
    mdnorbee likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page