Loading...
  1. Dismiss Notice
  2. Dismiss Notice
  3. Dismiss Notice
  4. If this is your first visit, you may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Cateva intrebari

Discussion in 'Romanian' started by Demiurg, Oct 8, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Demiurg

    Demiurg Proficient

    Joined:
    Aug 17, 2010
    Messages:
    330
    Likes Received:
    54
    Trophy Points:
    248
    Location:
    Piatra-Neamt
    Cam cati playeri sunt online pe Lumiel?

    Este PVP si in Heiron/Belu? Sau doar in hartile astea noi cum e si pe !Aion?
     
  2. blackangel

    blackangel New Member

    Joined:
    Feb 12, 2012
    Messages:
    24
    Likes Received:
    6
    Trophy Points:
    113
    Depinde de ora... Lumiel este european server cu stigma sistem. Pe elyos sunt mai multi online, pe asmo sunt mai putini. Tinand cont de faptul ca multi sunt la servici, scoala, universitate nu ai sa gasesti asa mult pvp dimineata pana la 16. Pvp ar fi in Danaria, Eye of Tiamaranta, cam pe unde ar fi event sau box ptr ddl weapon.Lumiel a fost nu de mult mutat in Europa si multora le este frica sa inceapa sa joace aici. Multi intra verifica populatia si ies fara sa incerce macar sa joace.
     
  3. FellPaiN

    FellPaiN Getting there

    Joined:
    Aug 28, 2014
    Messages:
    77
    Likes Received:
    15
    Trophy Points:
    33
    Pvp se face in gelkmaros , belu , igg mai rar in tiamaranta sau tiamaranta eye , serverul merge perfect si merita sa joci :) si populatia la ora de varf este cam aceeasi ely sau asmo side
     
  4. Jayreaper

    Jayreaper Mr.BadAss

    Joined:
    Feb 23, 2012
    Messages:
    237
    Likes Received:
    74
    Trophy Points:
    248
    Location:
    Pitigliano,Italy
    Pacat ca nu prea este populat nu prea ai cu cn sa faci istante si dastea eu jucam dar la mn am un net de rahat si am acelasi ping cum am pe siel deci nu are rost sa joc lumiel :D
     
  5. Flappy

    Flappy New Member

    Joined:
    Sep 27, 2014
    Messages:
    7
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    28
    Location:
    In your pc/tablet/laptop/notebook/Mac/IPhone's
    nu mai vorbiti prostii.....lumielu se afla intr-o stare foarte proasta...........intradevar ca pingu este foarte bun dar nu sunt playeri.....acum sunt 11 la asmo si 18 la ely.....
    La ore normale sunt intre 30 asmo si 40 -45 ely.....dar nici un gram de pvp...mai gasesti cate un ratacit dar ....decat siel mai bine lumiel unde sunt balansate clasesle,ping bun......(sa numi zica careva ca nui debalasat sielu)
    Pentru romanasii care incep prima data pe server si vin pe lumiel,sa vina la asmo si am sai ajut cum pot,sa imi dea pm pe Xhs
     
  6. Demiurg

    Demiurg Proficient

    Joined:
    Aug 17, 2010
    Messages:
    330
    Likes Received:
    54
    Trophy Points:
    248
    Location:
    Piatra-Neamt

    Incearca Leatrix. Instaleaza-l si da-i un restart la PC. Iti va merge cu siguranta :)

    Download
     
  7. Jayreaper

    Jayreaper Mr.BadAss

    Joined:
    Feb 23, 2012
    Messages:
    237
    Likes Received:
    74
    Trophy Points:
    248
    Location:
    Pitigliano,Italy
    nu e vorba de leatrix sau alte prostii e net-ul aiurea la italieni asta e ...........
     
  8. Devours

    Devours Professional Sneak Forum Legend

    Joined:
    Nov 7, 2012
    Messages:
    420
    Likes Received:
    379
    Trophy Points:
    338
    Serverul chiar merita atentie. Ceva playeri sunt doar ca multi sunt prea comozi sa se miste din Sanctum sau Pandaemonium, ori sunt prea plictisiti de PvP-ul in Gelkramos, ceea ce este intr-adevar destul de trist. Cateodata se mai aduna pe alte harti cum ar fi Katalium sau Danaria pentru Fortresses, dar din pacate chiar nu vor sa renunte definitiv la Gelk. Si instante chiar se fac, depinde de ora si zi totusi. Seara sunt pe putin 3-4 runs pentru Infinity Shard.
     
  9. cocosul

    cocosul Guest

    serverul nu o sa fie populat pana nu l fac astia full stigma:) ca asa cum e acu...sunt altele mai bune in EU
     
  10. Devours

    Devours Professional Sneak Forum Legend

    Joined:
    Nov 7, 2012
    Messages:
    420
    Likes Received:
    379
    Trophy Points:
    338
    Full Stigma e o idee putin zis proasta. Si asa clasele nu sunt extrem de echilibrate, full stigma inrautateste lucrurile cu mult.
     
  11. FellPaiN

    FellPaiN Getting there

    Joined:
    Aug 28, 2014
    Messages:
    77
    Likes Received:
    15
    Trophy Points:
    33
    Daca se face serverul full stigma o sa se lase toti de server , Numai noobi care nu au creier sa isi faca un simplu build de stigma prefera Auto-learn stigma :)
     
  12. cocosul

    cocosul Guest

    frate tu daca vb de creier la subiectu asta esti praf. cine are creier nu joaca pe lumiel sa o suga instant vs arbiter, sa crafteze cu orele...ah stai asa ca nici recipes nu le poti cumpara ca trebuie tokens. aaaa nici ap nu poti face sa ti cumperi iteme....aaaa nici macar medalii nu poti farma ca IS daca se face de 2'3 ori pe zi. tu joci doar ca ai ping mic/arbiters si woc2. nu e vb de creieri doar ca asa te simti tu in avantaj fata de toti incepatorii de pe server
     
    SonOfGod likes this.
  13. cla_popescu

    cla_popescu New Member

    Joined:
    Sep 26, 2010
    Messages:
    32
    Likes Received:
    1
    Trophy Points:
    228
    Location:
    Europe,Romania
    Cu toate ca pe Lumiel este un ping mai bun,sa zic sub 50...dar nu sunt playeri,prefer sa joc pe Siel cu ping de 200 si cu peste 100 playeri online la toate orele...foarte rar sunt sub 100...eu fac crize ca strang doar 30-40 de playeri pentru siege si voi vorbiti de 2-3 runs de Infinity S pe lumiel ?! :))
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page