Loading...
  1. Dismiss Notice
  2. Dismiss Notice
  3. Dismiss Notice
  4. If this is your first visit, you may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Hogy is van?

Discussion in 'Hungarian' started by Akombakom, Jul 21, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Akombakom

    Akombakom New Member

    Joined:
    Jul 21, 2015
    Messages:
    13
    Likes Received:
    1
    Trophy Points:
    13
    Sziasztok.
    Olyan kérdésem lenne, h kb mennyi ember jatszik az eu szeron(es melyik oldalon a kevesebb, mert ha jatszok akkor a kevesebbekhez megyek), sok-e a bug(jatszhato-e magyarul), a gearelodes nehez, vagy ugyanolyan gyors mint az expzes stb..? Meg nem szedtem le a klienst, csak tervezem, h kiprobalom, kivancsi vagyok a szamokra elotte:) En pvps vagyok, mint gondolom szinte mindenki aki egy high rate pvp szerverre jon..:D, de azert neha szeretek bemenni instazni is feszko levezetese vegett, azok mukodnek-e rendesen essatobbi...
     
  2. wolfik332

    wolfik332 Expert

    Joined:
    Jul 1, 2013
    Messages:
    930
    Likes Received:
    277
    Trophy Points:
    283
    Location:
    Nové Zámky, Slovakia
    well bro lumiel need new ppl and siel is more populated and probably more elys but asmos are I think better in pvp ( my opinion) . Others I dont understand sry , my magyar language is not good .
     
  3. Akombakom

    Akombakom New Member

    Joined:
    Jul 21, 2015
    Messages:
    13
    Likes Received:
    1
    Trophy Points:
    13
    And maybe how many ppl playing in peak hours /side on lumiel?
     
  4. Kessie

    Kessie alis volat propriis Forum Legend

    Joined:
    Mar 31, 2012
    Messages:
    4,165
    Likes Received:
    5,401
    Trophy Points:
    538
    Location:
    London
    Halihó! ~
    Hogy őszinte legyek, Lumielen nem sok embert fogsz találni. 10 embernél többet nemigen látni online sajnos, akármelyik oldalt is választod, de lehet, hogy még sokat is mondtam.

    A szerver épp a napokban váltott 4.8-ra, ezért bugok természetesen előforulnak főleg még most az elején, de a Staff keményen dolgozik azon, hogy ezek mielőbb megszűnjenek. A legtöbb ember Sielen játszik inkább, pontosan a populációs különbség végett.
    Én javasolnám, hogy próbálj meg szavazni minden 12 órában, mert hiába tudsz pár dolgot játékban is megszerezni, ha a shopban még jobbakat lehet találni!

    Ha kérdésed lenne még, nyugodtan írj ide, vagy akár privátban nekem is. ♥
     
  5. Akombakom

    Akombakom New Member

    Joined:
    Jul 21, 2015
    Messages:
    13
    Likes Received:
    1
    Trophy Points:
    13
    Köszi a választ:) Még 1-2 apróság. Innen magyarból mennyi a ping sielen, mivel offon is a ping miatt nem toltam amcsi szerón, eléggé bugyuta a pvp 100-300as ping mellett..:D Illetve miért nem tolja senki lumielen, ennyire nincs player euból?
     
  6. Kessie

    Kessie alis volat propriis Forum Legend

    Joined:
    Mar 31, 2012
    Messages:
    4,165
    Likes Received:
    5,401
    Trophy Points:
    538
    Location:
    London
    Elméletileg, körülbelül olyan 180 pingre jön ki mindenféle ping reducer nélkül nekem, szóval gondolom ennél lejjebb is mehet valamennyivel.
    Sielen mindig is többen voltak a stigma system miatt, de miután átrakták Lumit EU hostra, még több embert döntött úgy, hogy átjön és otthagyja.
    Hidd el, még a ping különbség ellenére is találsz elég EU játékosokat itt! :eek:
     
  7. Akombakom

    Akombakom New Member

    Joined:
    Jul 21, 2015
    Messages:
    13
    Likes Received:
    1
    Trophy Points:
    13
    Nem azzal van a baj, h eu jatekosok vannak-e elegen, hanem a 100+os ping..:/ Amugy tenyleg nem ertem eusok miert nem a 40-es pinget valasztjak:D
     
  8. madar

    madar New Member

    Joined:
    Dec 3, 2013
    Messages:
    9
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    151
    hello!
    hát ezt énse igazán de lumielen télleg alig vannak feladtam én is átmentem siel-re
    itt télleg sokan vannak de 2 napja egy fia magyart nem láttam, néha még lfg-be is kiirtam vannak e, de semmi...
    nameg ja, a ping.. hát pvp-ben nagyon érzem, de legalább van IS parti orrba szájba nem ugy mint lumin, meg az h télleg ott volt h fél napig kb 1edül voltam a seron, hát nem vmi izgi
    ha siel-en vki lát (Urtear-Gladiátor) magyar klánt keresek :D
     
  9. Alex

    Alex Expert

    Joined:
    Aug 20, 2014
    Messages:
    965
    Likes Received:
    430
    Trophy Points:
    368
    Location:
    #Sanctum
    Urtear? ehm akkor bocsi hogy elvertelek Dreaded~Temp(asmo)
    Amúgy azért nem lumielt választjuk mert inkább oda megyünk ahol tudunk több mindent csinálni példa siel pvp igaz zerger de jobb mint ha sanc/pandába campelnénk mert senki sincs online..nameg..aki itt kezdte (régen vagy esetleg manapság) biztos összeszedett pár havert és azért haverokkal jobb mint "forever alone" szinten lumielen tolni :) :)
     
    madar likes this.
  10. madar

    madar New Member

    Joined:
    Dec 3, 2013
    Messages:
    9
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    151
    ott is voltak régen sokan, meg am free-be lehet átmenni szal....
    akár az egész sero átmehetne ingyen. de inkább szivnak a laggal, télleg nemvágom, felboritok vkit, 3-bol 1x sikerül még rávernem a földön, holott legalább 2 skillt még ráküldhetnék... nemtom mi a jo ebben
    a stigma rendszerröl nem is beszélve, ponnt a játék lényegét veszi el..
     
  11. madar

    madar New Member

    Joined:
    Dec 3, 2013
    Messages:
    9
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    151
    másik: johogy sokan vannak fennt, de a népesség háromnegyede csak a lábát lógatja sanctumban.
    semmi insta parti nincs, csak be vannak logolva aztán nézik a karijukat vagy télleg nemtom.
    2 ora alatt kb ugyanannyit csináltam mint lumin soloban...
     
  12. Alex

    Alex Expert

    Joined:
    Aug 20, 2014
    Messages:
    965
    Likes Received:
    430
    Trophy Points:
    368
    Location:
    #Sanctum
    lehet..de ha csinál az ember valamit akkor az jó
     
  13. Nyusagi

    Nyusagi Gaow ~ ♥ (๑ ' ー'๑) Forum Legend

    Joined:
    Jan 11, 2011
    Messages:
    5,633
    Likes Received:
    5,622
    Trophy Points:
    608
    A klánok/legiók átlagosan saját embereket visznek instázni, még a kezdő klánok is ~ Másrészről meg a pingedet az is befolyásolhatja, hogy milyen szinten van leterhelve a server ezt az emberek mindig elfelejtik:3
     
  14. Akombakom

    Akombakom New Member

    Joined:
    Jul 21, 2015
    Messages:
    13
    Likes Received:
    1
    Trophy Points:
    13
    Amugy itt 4.8ban azt sem tudom, h lehet gearelodni :D Cera medal honnan jon? Amugy a shopos szarsag sem mukodik, hiaba nyomom a votekat nem emelkedik a creditem, szal nyilvan geart shopbol sem kell vasarolni, real maniert nezve eszmeletlenul horror, aki kitalalta az arakat az vmi arab olajmagnas lehet vagy nem tudom...Na szal gearelodni honnan lehet pls?
     
  15. Kessie

    Kessie alis volat propriis Forum Legend

    Joined:
    Mar 31, 2012
    Messages:
    4,165
    Likes Received:
    5,401
    Trophy Points:
    538
    Location:
    London

    Ceramium Medalokat minden egyes nyert Battleground event után kapsz (rift- főváros Sanctum/Panda).
    A szavazással kapcsolatban, nekem minden működött, az egyik link tényleg szokott néha szórakozni, de azonkívül, problémának nem kéne, hogy legyen.
    Mindenesetre itthagyok egy linket Neked, ami elmagyarázza a helyes szavazás minden egyes lépését, netántán valamit nem úgy csináltál, ahogy kellett volna.
    http://forum.gameznetwork.com/threa...te-with-gamezaions-vote-reward-system.189856/

    Ha a probléma még mindig fennadódna legközelebb és tényleg nem kapsz creditet egyik link után sem, nyugodtan jelezd itt, s továbbítom!
     
    Illusions likes this.
  16. Akombakom

    Akombakom New Member

    Joined:
    Jul 21, 2015
    Messages:
    13
    Likes Received:
    1
    Trophy Points:
    13
    Koszi a helpet. Bar elegge erdekes rendszer, hogyan nyerjek BGt low gearben a full gearesek ellen, h legyen medalom a gearhez, amibol lenne gearem..:D Amugy ez a votes dolog meg mindig nem adja, szavaztam most is az elobb, es meg mindig 0 creditet ir ki...
     
  17. Kessie

    Kessie alis volat propriis Forum Legend

    Joined:
    Mar 31, 2012
    Messages:
    4,165
    Likes Received:
    5,401
    Trophy Points:
    538
    Location:
    London

    Nem minden a gear, mégha annak is tűnik, de persze sokat számít egyes helyzetekben.
    Amúgy ott van néha a Race event is, ahol kimondottan nem azon van a hangsúly, mennyire vagy felszerelkezve vagy sem.

    Tudsz esetleg pár képpel szolgálni a problémádról privátban?
    (kép arról, hogy kiírja végig, hogy szavaztál, és arról, hogy mindezek után, mégis 0 creditet ír)

    Köszi
     
  18. madar

    madar New Member

    Joined:
    Dec 3, 2013
    Messages:
    9
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    151
    hát azért a nem minden a gear..... ezt komolyan gondolod?
    siel-en még megvolt az h sokat dobott ki hogy épiti a karit, de mivel lumin minden stigmát auto megkapsz kb csak a gear számit, hiába van arbi fegyom, csak shepard settbe vok, egy full arbis gyerek ugy megvert vmeiknap h csak ugy nyekkentem, majdhogynem meg se mozdult a hp-ja, az aion is mint a legtöbb mmmo a gear-röl szol amivel nincs is baj, de ez tény.
    még talán a vindin vagy c9 nem annyira a gear a lényeg mert ott a pvp rendszer kicsit betegebb, de sztem aion az a classic mmo stilus mint diablo/cabal ahol a gear a lényeg.
    ha FAIR pvp-t akar az ember ahol nem kell napokat farmolni moba-zzon. az mmo a gear/kari épitésröl szol sztem.

    de persze ez magánvélemény/tapasztalat

    nekem évek mentek el mmo-kra, eredeti szervereken elég ha 1 honapot kihagysz és már lemaradtál.
    személy szerint én pvp-zni moba gamekra járok már csak, vagy vmi jo kis fps-re, és ha kalandozni, farmolni van kedvem akk mmo-zok,
    de abba sztem bele kell törödni h ha nem fizetsz elö, vagy nem farmolsz honapokat ugyanazokon a spoton nem lessz sztár karid mmo játékban.
    ez már csak igy müködik sztem, de javitsatok ki nyugodtan :D
     
    Last edited by a moderator: Jul 24, 2015
  19. Kessie

    Kessie alis volat propriis Forum Legend

    Joined:
    Mar 31, 2012
    Messages:
    4,165
    Likes Received:
    5,401
    Trophy Points:
    538
    Location:
    London
    Pont fordítva. Sielen kapod meg a stigmákat automatikusan.
    Amikor azt mondom, hogy nem minden a gear, de sok esetben számít, akkor én a class különbségekre teszem a hangsúlyt. Hidd el előfordulnak olyan esetek, amikor teszem azt, egy gyengébben felfegyverzett ranger/sm (nem a leggyengébbre gondolok) könnyedén elveri az éppen full gearrel rendelkező sorcerert, akinek kevesebb tudása van saját illetve a többi class skilljeiről. Megesik ilyen is néha.
    Azzal viszont egyetértek, hogy ha se farmolsz, se szavazol, akkor igen nehéz "sztár karit" faragnod nem csak Aionban, de a legtöbb játékban úgy egyáltalán.
     
    madar likes this.
  20. Akombakom

    Akombakom New Member

    Joined:
    Jul 21, 2015
    Messages:
    13
    Likes Received:
    1
    Trophy Points:
    13
    Hát igen...Csak a legnagyobb baj az, hogy itt ez a szeró, ami elvileg high rate pvp szerver, és farmolni kell kőkeményen a geart...Vagy milliomos vagy, és veszel, ez az ami bosszantó, mert ha nem lennének atomra gearelt félisten karik, akikhez hozzá sem lehet nyúlni low gearben, lehet akármilyen class vagy tudásbeli különbség, akkor nem lenne itt baj, offon még olyan 1.9 előtt,amikor még nem voltak szarrá gearelve az emberek, egy pve fenris gearben rommá vertem szinte az összes embert, mert hozzám sem tudtak nyúlni. Most..? Hát most totál más a szitu, egy fullon gearelt low pvp tudású emberke bármilyen classal rommá szed 3 jobb pvp tudású de low gearelt embert.

    Crafthoz kellen kis help. Animak hol esnek, remorseful, zealous, ambitious, avaricious erdekelnenek. Illetve mythical greades recik, katalamos fegyok recije ami regen underground katalamban volt, amcsi szeron nem tudom mi volt a neve a helynek, de ott volt megveheto ancient coinert, azok a recik most hol vannak?
     
    Last edited by a moderator: Jul 24, 2015
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page