Loading...
  1. Dismiss Notice
  2. Dismiss Notice
  3. Dismiss Notice
  4. If this is your first visit, you may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Launcher hiç bir şekilde açılmıyor yardım edin lütfen !!!!!!!

Discussion in 'Turkey' started by rwanda16, Oct 8, 2019.

1. rwanda16

rwanda16 New Member

Trophy Points:
    1
    dün akşama kadar sorunsuz şekilde oyuna girebiliyordum. sabah bilgisayarı açtığımda launcher a tıkladım ve açılmadı. forumdan başka exe buldum onu denedim açılmadı. sitedekini tekrar indirdim denedim açılmadı. antivirüs kullanmıyorum ama win10 un her türlü korumasını kapattım açılmadı. uyumluluk ayarlarını değiştirip denedim açılmadı. net framework son versiyonunu yükle dediler zaten yüklü. direkt exe dosyasından girmeyi denedim açılmadı. yani kısacası launcher hiç bir şekilde açılmıyor arkadaşlar bilenler lütfen yardım etsin kafayı yicem artık :(

2. Degurechaff

Degurechaff New Member

Trophy Points:
    81
    şimdi sinir bozucu bir cevap olacak ama format atıp tekrar yüklersen kesin düzelir. Ondan önce deneyebileceğin şeyler zaten kısıtlı

1- Launcher üstünde ayarlara basıp force check yapabilirsin. Bittiğinde pcyi yeniden başlatıp bir denersin.
    2- Oyunun tüm dosyalarını bilgisayarından silip sıfırdan indirirsin ve farklı bir konuma yüklersin cyse d diski gibi.

Bunlar sorununu çözmüyorsa format at kurtul derim. İyi günler

Ek olarak forumda bununla ilgili geniş bir konu var istersen bu konudaki herşeyi deneyebilirsin
    http://forum.gameznetwork.com/threads/gamezbdo-errors-and-solutions.210464/

3. delidolu1adam

delidolu1adam Serhat

Trophy Points:
    78
  4. seyhsamil

seyhsamil New Member

Trophy Points:
    11
  5. delidolu1adam

delidolu1adam Serhat

Trophy Points:
    78
    Türk klanı çokta, yapmak istediğiniz şey nedir? PVX klanı olarak FailStack'a girebilirsin, daha çok lifeskill ağırlıklı yada Hardcore pvp için farklı Türk klanlarına bakabilirsin.

Share This Page