Loading...
  1. Dismiss Notice
  2. Dismiss Notice
  3. Dismiss Notice
  4. If this is your first visit, you may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Problem przy wybieraniu servera

Discussion in 'Polish' started by Ewiwiy, Feb 11, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ewiwiy

    Ewiwiy New Member

    Joined:
    Feb 11, 2015
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    1
    Hej, mam taki mały, a może i duży problem, a mianowicie gdy próbuję wybrac server, tak jakby gra ścina się i nic się dalej nie dzieje, nie mam możliwości wyboru klasy i tego wszystkiego :/ Bardzo proszę o szybką odpowiedź/pomoc, z góry dziękuję i pozdrawiam :)
     
  2. forcium87

    forcium87 New Member

    Joined:
    Mar 3, 2012
    Messages:
    29
    Likes Received:
    2
    Trophy Points:
    228
    nie jestes jedyny >.> nie bardzo wiem o co chodzi ale coś chyba nie tak jest z plikiem version bo gamez obsługuje 4.7.0.8 a plik jest 4.7.0.7 i też nie mogę wejść >.> mam nadzieje ,że ktoś z supportu coś mi doradzi puki co kiszka
     
  3. crystalize

    crystalize Guest

    Powinniście mieć Aiona w wersji 4.7.0.8. Jeżeli macie niższą wersje trzeba zrobić update przy pomocy NCsoft launcher, jeżeli wyższą trzeba zrobić downgrade. http://forum.gameznetwork.com/threads/gamezaion-downgrade-version-4-7-5-x-4-7-0-8.186209/ <------ tu macie link do poradnika jak to zrobić (pierwszy post). Jeżeli pomimo tego gra nie będzie działać poprawnie spróbujcie naprawić pliki. NCsoft launcher posiada opcję 'repair files". Nie zapomnijcie też zainstalować najnowszego item.paka, ale tą czynność wykonujecie na samym końcu, kiedy gra normalnie się odpala.
    https://www.dropbox.com/s/hoo495fsn9zo8o4/items.zip?dl=0 <------ link do item.paka ( ściągacie i rozpakowujecie do aion/data/usa/items)
     
  4. forcium87

    forcium87 New Member

    Joined:
    Mar 3, 2012
    Messages:
    29
    Likes Received:
    2
    Trophy Points:
    228
    Zrobiłem wszystko wedle instrukcji 2 razy repaira robiłem nawet ktoś z obsługi serwera nie jest w stanie udzielić pomocy przez team viewer :/ . Tak się składa ,że gram na globalu NA i mam najnowszą wersje zainstalowaną zrobiłem cały ten downgrade i lipa wybieram serwer i gra się ścina .
     
  5. crystalize

    crystalize Guest

    Pamiętam ,że kiedyś też tak miałam i koniec końców musiałam jeszcze raz całą grę ściągać od nowa. Nic nie pomagało. Mam nadzieję, że rozwiążecie problem. Powodzenia ;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page