Loading...
  1. Dismiss Notice
  2. Dismiss Notice
  3. Dismiss Notice
  4. If this is your first visit, you may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Rengarenk Anahtar Etkinliği "BUG'u"

Discussion in 'Turkey' started by alkanortac, Nov 3, 2021.

Tags:
  1. alkanortac

alkanortac New Member

Trophy Points:
    1
    Sevgili oyuncu arkadaşlarım ve sevgili yetkili arkadaşlarım ,
    Bildiğiniz üzere henüz yeni biten herkesin bir fırsat olarak gördüğü Anahtar etkinliğimiz hepimize bir gelir kaynağıydı. Gear'ı 650 üzerinde olmasına rağmen sezonda bu anahtarı kasmak için spotlarda deli dana gibi dönen arkadaşlarımız da mevcuttu. Fakat "Anahtar Etkinliği" bittikten ancak sonra benim de duyduğum ve aşırı derecede rahatsız olduğum ( örnek olarak Mena'daki "Pazar Bug'u" ) bir konuyu sizinle paylaşmak istiyorum ve gereğinin Fazlasıyla Yapılmasını sizden rica ediyorum ! Bu güzel etkinliğimizde benim ve birçok arkadaşımın gerek iş yerinden kalan saatlerimiz ile gerekse uykumuzdan feragat edip yorgun argın harcadığımız saatlerimiz ile emek gösterdiğimiz bu etkinlikte bir açıklık meydana gelmiş.
    - Nedir bu açıklık ?
    Düşünün ki anahtar açmaya gittiniz güzel Velia'mıza . Envanterimizi dolduracak kadar Altın Balık'ları ( veya envanteri çoktan fulleyerek gidiyoruz ) elde ettik. Ve tabii ki RNG bu işler 50 m değerinde , 70m değerinde ve 100 m değerinde droblarımızı almış bulunduk . Daha sonra bu yüksek değere sahip itemlerimiz üst üste stacklenebildiği için yani diğer bir deyiş ile üst üste birikebildiği için , bizler anahtar açmaya devam ederken , Anahtarlarımız yalnızca bu üst üste biriken itemlerden elde ettiğimiz zaman envanterimizden eksilecek şekilde Kutu Açmaya Devam Edebiliyoruz ! Bu işi bir tık daha ileri götürüp envanterinizde yalnızca ALTIN KADIRGA bulunduğunu düşünün ve macro desteği ile sadece " R " spamlattırarak bu sandıklardan bir kaç saat boyunca belki 24 saat belki 1 hafta boyunca açtığınızı düşünün . Çok değil yüzeysel bir hesaba göre 1 saat bu şekilde 100 anahtar ile devam edecek olursanız 100 anahtarın muhtemelen hepsi ile ALTIN KADIRGA'larımızı biriktirmiş olacağız . Ne kadar güzel değil mi ?
    Bir oyuncu olarak böyle bir açıklığın bulunmasını bir noktaya kadar normal karşılayabiliyorum çünkü bu kodlamalar bu işlemler bizlerin düşündüğü kadar kolay işler değil. Yetkili arkadaşların yaptığı bu uğraşlara çabalara sonuna kadar saygı duyuyorum ve olabilecek ufak tefek sorunları , açıklıkları , bugları bir noktaya kadar seve seve sineye çekebiliyorum. Ancak bu kadar ciddi bir sorunun olması bütün Pazar fiyatlarının neden bu kadar ciddi bir artışa geçtiğini açıklıyor. Ve oyuncuların en az %30 luk belki çok daha fazlasının bu konuya hakim olduğunun ve bu kısmın neredeyse hepsinin bu açıklıktan faydalandığını duyuyoruz. Zamanında yaşanan Merkez Pazar Bug'u nun zaman içerisinde de olsa çözüme kavuştuğu gibi yani bu açıklıktan faydalanan herkesin bütün mevcut itemlerinin silinip -20 T gibi bir rakam ile yeterince caydrıcı bir ceza ile karşılaştığını gördük. Ve aynı ilgi alakanın bu çok çok daha büyük miktarlarda , hırsızca ve kul hakkını önemsemeden elde eden aciz insanlara gösterilmesini en kısa sürede talep ediyorum. Bunların Loglarını arayıp bulmak siz değerli yönetici arkadaşlarım için zor olmamalı . Benimle birlikte birçok arkadaşım sizlerin bu servere gösterdiğiniz ilgi alaka için Mena sunucusunu bırakıp buraya geldik ve dilediğimiz gibi , endileşelenmeden , keyif alarak site üzerinden satın alımlarımızı gerçekleştiriyoruz . Fakat ben aylık 120 TL civarı bir miktarı sadece premium için verebiliyorken ve elde edebileceğim oyun içi para miktarı belli iken . Benim emeğime kıyaslayacak olursam 20 saatlik uğraşım sonucu elde ettiğim miktarı başka birisi 1 saat içerisinde oyun açığını kullanarak elde edebiliyorsa bunun en ağır yaptırımlarını görmeyi , oyuna devam edebilecek şevki bulmaya çabalarken görmeyi dört gözle bekliyor olacağım. Umarım bu konuyu yeterince ciddiye alır , gerekli yaptırımları uygular , en caydırıcı cezaları verir ( sınırsız hesap engeli gibi ) ve Merkez Pazar fiyatlandırılmasını tekrardan düzeltirsiniz . Bu mesaj içerisinde yüzlerce oyuncunun şikayeti ele alınıyor. Herkes adına yazdım ve vaktimin büyük çoğunluğu burada geçirdim. Dilerim en yakın zamanda bu işin nereye varacağını görürüz ve hakkımızın yenmediğini , emeklerimizin boşa gitmediğini bir kez daha görürüz.
    Oyuncu arkadaşlarıma hayırlı oyunlar , Yetkili arkadaşlarıma hayırlı çalışmalar diliyorum .

2. ExtremEnvy

ExtremEnvy New Member

Trophy Points:
    56
    evet arkadaşımın dediklerini oyun içinde bende duydum ve bu durum benim oyuna olan ilgimi baya bir düşürdü ama bir yandan da yetkili arkadaşlarımızın bu konuyla nasıl ilgilenirler merak ediyorum bunun bir yaptırımı olması lazım ben elimden geldiğince oyunda birşeyler yapmaya çalışıyorum vakit ayırıyorum bu tarz oyunculara ağır bir ceza uygulanması gerekiyor.

Aile adım - ExtremEnvy

3. Durmus

Durmus New Member

Trophy Points:
    1
    böyle saçmalıkmı olur biz emek veriyoruz çevremizdeki herkes bu açıklıktan faydalanmış biz kendi ahlakımızla oyun oynuyamıycakmıyız hepimiz çalışıp ediyoruz adamlar bizim verdigmiz emegin %5 ini verip bizim 10 katımız önümüze geçiyor en yakın zamanda süresiz ban alınması 4 gözle bekliyoruz umarım ilgilenirsiniz.
    Aile Adı - Serp

Share This Page