Loading...
  1. Dismiss Notice
  2. Dismiss Notice
  3. Dismiss Notice
  4. If this is your first visit, you may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Sziasztok

Discussion in 'Hungarian' started by Segref, Dec 17, 2016.

  1. Segref

    Segref Getting there

    Joined:
    Aug 20, 2014
    Messages:
    51
    Likes Received:
    10
    Trophy Points:
    183
    Már egy hete küszködök kari transferrel, eddig 3szor csináltam és mindháromszor semmi folyton azt írja hogy "You currently have an active player transfer." Mindhárom esetnél ráírtam Lautarora mert elvileg csak ő tud ebben segíteni... Persze a kreditet visszakaptam minden alkalommal de nem írt egy szót se hogy mi lehet a baj, pedig mindent jól csinálok (úgy ahogy a restrictions alá le van írva + még megkérdeztem néhány AM-et h mit lehet még tenni...) Azok mondták h még ezzel lehet meg azzal lehet segíteni de hiábaXD Vki tudna segíteni valahogy? Vagy esetleg bugos lenne a kari amit átakarok vinni? Vagy AM nem tudná átvinni a karimat? PLS segitsetek!
     
  2. wolfik332

    wolfik332 Expert

    Joined:
    Jul 1, 2013
    Messages:
    930
    Likes Received:
    277
    Trophy Points:
    283
    Location:
    Nové Zámky, Slovakia
    Seems like issue around PTS wasnt solved fully yet. Did you try Pm Lautaro ? I quess you did so you have to wait till he investigate your issue. Best would be if you just create new random class and try to transfer it .Maybe it has something to do with older characters like your markal is or did you try this ?
     
    Segref likes this.
  3. Kessie

    Kessie alis volat propriis Forum Legend

    Joined:
    Mar 31, 2012
    Messages:
    4,165
    Likes Received:
    5,401
    Trophy Points:
    538
    Location:
    London
    @Segref
    Az a szitu, hogy valóban ahogy @wolfik332 is mondta, csakis Lautaro tud segíteni ebben az ügyben. Írj rá mégegyszer, és kérdezz rá, hogy akkor most bugos-e vagy sem, illetve, hogy tudna-e setíteni abban, hogy átvinné a karidat egyik szerverről a másikra. A többi Staff tag sajnos ebben tényleg nem tud segíteni, hiába szeretnénk, nincsen meg a megfelelő eszközünk és felhatalmazásunk, amivel segíteni tudnánk a játékosokat.
     
    Segref likes this.
  4. Segref

    Segref Getting there

    Joined:
    Aug 20, 2014
    Messages:
    51
    Likes Received:
    10
    Trophy Points:
    183
    Rendben köszönöm.
     

Share This Page